KAR1497 M

pondělí, 09 červenec 2018 11:51

GLADIATOR RACE přichystal zcela nový koncept závodu

Tak to tu ještě nebylo! GLADIATOR RACE CHALLENGE! Absolutně kontaktní závod na sto metrech a sedmi překážkách! Skikrosový model závodu poprvé použitý pro překážkový běh. Čtyři závodníci na startu a v cíli dva nejrychlejší, nejsilnější a nejobratnější postoupí do dalšího kola! Boj o každý centimetr na dráze, spousta adrenalinu a skvělá podívaná! To slibuje absolutní novinka z dílny GLADIATOR RACE. Ve dvou dnech 29. 6. a 30. 6. 2018 před OC FUTURUM Hradec Králové. Závod Jako stvořený pro zúročení tvrdé dřiny v posilovně či na lezecké stěně. Chybět nebude ani překonávání balanční kladiny a ručkování. Na vítěze ale i všechny, kteří postoupí z prvního kola v obou dnech, čekají hodnotné ceny.

Závodníci budou mít před samotným zahájením závodu možnost celou trať si projít a trénovat (tréninky budou vypsány po 30 minutách a 32 účastnících dle startovních čísel).

Samotný závod bude napínavý až do konce a díky unikátnímu konceptu, slibuje drama v každém rozběhu. Na své si tak nepochybně přijdou i diváci. Akce se koná ve spolupráci s OC Futurum a bude probíhat přímo před vchodem do obchodního centra. Součástí akce bude i program pro děti, které mohou upravené překážky vyzkoušet vždy dopoledne a v čase před hlavním závodem.