KAR1497 M

úterý, 02 květen 2017 08:37

Poslední informace před závodem - Gladiator race Milovice (Mistrovství ČR v OCR)

Vážení závodníci,

zasíláme Vám poslední informace před závodem INOV-8 GLADIATOR RACE, který se uskuteční o víkendu 5.-7. května 2017 na tankodromu Milovice. Věnujte tomuto newsletteru velkou pozornost, neboť jsou zde doporučení a rady, jak vše zvládnout bez stresu, v pohodě a s minimalizací zranění.

PROGRAM:

pátek 5.5.2017 NIGHT GLADIATOR RACE (3+km a 10+ překážek)

sobota 6.5.2017 Mistrovství ČR v OCR (10+km a 30+ překážek) - určeno i pro širokou veřejnost

neděle 7.5.2017 KIDS GLADIATOR RACE (1+km a 8 + překážek) - kapacita zaplněna

                          GLADIATOR RACE (8+km a 25+ překážek)

MISTROVSTVÍ ČR V OCR: Díky spolupráci s OCRA CZ se I. Mistrovství ČR v OCR uskuteční v rámci série Gladiator race. V tomto sobotním závodě je vypsáno šest oficiálních kategorií, jejichž vítězové se mohou pyšnit titulem Mistr a Mistryně ČR v OCR. Celkový vítěz/ka kategorie MUŽI a ŽENY získá finanční odměnu 5000,- Kč. Nejlepší tři muži a tři ženy v každé z těchto kategorií (M, M1, M2, Z, Z1, Z2) se kvalifikují na Mistrovství Evropy v OCR.

HARMONOGRAM AKCE: 

PÁTEK - 5.5.2017

 • 16:00 - 20:00  Prezence pouze k pátečnímu závodu 
 • 16:00 - 20:00  Registrace na nedělní KIDS GLADIATOR RACE 
 • 16:00 - 23:00  Restaurace a pivní stan
 • 20:45              Start NIGHT GLADIATOR RACE
 • 22:00              Start posledního běžce
 • 22:45              Vyhlášení výsledků NIGHT GLADIATOR RACE

SOBOTA - 6.5.2017

 • 7:30 - 13:00    Prezence pouze k sobotnímu závodu
 • 7:30 - 13:00    Registrace na nedělní KIDS GLADIATOR RACE 
 • 7:30 - 23:00    Restaurace a pivní stan
 • 10:30              Start MČR v OCR (INOV-8 GLADIATOR RACE)
 • 13:30 - 14:00  Start posledního závodníka
 • 15:00 - 15:30  Vyhlášení výsledků MČR v OCR (INOV-8 GLADIATOR RACE)

NEDĚLE - 7.5.2017

 • 7:30 - 9:00      Registrace na KIDS GLADIATOR RACE
 • 7:30 - 13:00    Prezence pouze k nedělnímu závodu 
 • 7:30 - 16:30    Restaurace a pivní stan
 • 9:30                Start KIDS GLADIATOR RACE
 • 11:00              Start INOV-8 GLADIATOR RACE
 • 14:30 - 15:00  Start posledního závodníka
 • 16:00 - 16:30  Vyhlášení výsledků INOV-8 GLADIATOR RACE

 

STARTOVNÍ ČASY: na našem webu i FB byla v pondělí 1.5.2017 ve 20:00 zveřejněna neoficiální startovní listina (http://www.gladiatorrace.cz/novinky/item/40-neoficialni-startovni-listiny-gladiator-race.html). Její oficiální verze se může drobně lišit a proto si ve čtvrtek 4.5.2017 po 14:00 na našem webu a FB toto zkontrolujte. Oficiální verze bude již NEMĚNNÁ!!!


CENTRUM ZÁVODU:
 v příloze zasíláme všechny potřebné mapy. Pro Vaše pohodlí dodržujte následující postup:

1.     Parkování na oficiálním parkovišti, příjezdová trasa bude vyznačena. Z parkoviště se vydejte na registraci do centra závodu (100 metrů).

2.     Registrace - dostavte si na registraci minimálně hodinu a půl před Vaším startem. Na místě bude vyvěšena startovní listina dle časů i příjmení. Registrujte se u stolů dle počátečního písmene Vašeho příjmení. Prezence je možná pouze v den závodu. Výjimka je dětský závod, na který se lze registrovat v pátek i v sobotu.

3.     Šatna: k dispozici budou šatny ve dvou místech - jedna v teplém prostředí registrace (vzdáleno 100 m od úschoven), druhá venkovní stan přímo u úschovny.

4.     Úschovna: bude rozdělena na výdej a příjem. Vaše věci si vždy nechejte v batohu nebo sportovní tašce. VŽDY mějte pro výdej i příjem připraveno Vaše startovní číslo!!!! Pokud se chcete vyvarovat frontám u úschoven, můžete si své věci samozřejmě nechat i ve svém vozidle na parkovišti. 

5.     Start: Těsně před startem bude ještě (nehlídaný) stan s věšáky, kde si můžete nechat poslední kus oblečení, který si zde po doběhu vyzvednete. Start a cíl budou od sebe vzdáleny 30 metrů.

6.     Cíl: po doběhu k dispozici občerstvení

MAPY: Na tomto odkaze (http://www.gladiatorrace.cz/gladiator-race-milovice/mapa-zavodu.html) najdete od úterý 2.5.2017 mapy ke všem závodům. Mapu doporučeného příjezdu najdete v příloze. (Na tankodrom přijíždějte přes obec Jiřice, nikoli přes obec Milovice).

ZMĚNY V REGISTRACÍCH: již pouze na místě s vytištěným emailem potvrzující přihlášení původního závodníka (administrativní poplatek 100,- Kč). Současně nutno také vyplnit nový registrační formulář (k dostání na místě).

ZÁVODNÍCI MLADŠÍ 18 LET (neplatí u KIDS GR): - musí u prezence předložit vyplněný souhlas zákonného zástupce s účastí na závodě (ke stažení ZDE: http://www.gladiatorrace.cz/formulare.html )

PREZENCE K ZÁVODU: lze vyzvednout startovní číslo i tašku pro jiného závodníka. Nutno ovšem předložit  OP toho, kdo vyzvedává.

REVERZ: na závodech GLADIATOR RACE nenosíte žádný reverz s sebou, ale podepisujete jej těsně před startem!!!

ZAPLACENÉ REGISTRACE: Pokud jste se přihlásili do závodu na poslední chvíli, je nutné uhradit startovné nejpozději do čtvrtka 4.5.2017. Na prezenci si přineste doklad o zaplacení.

NOVÉ REGISTRACE NA MÍSTĚ: registrace možná již jen na místě. KIDS GR bohužel již kapacita naplněna.

STARTOVNÍ ČÍSLO: obsahuje i integrovaný čip, připněte si špendlíky (najdete ve startovní tašce) na záda svrchního oděvu. Číslo nesmí být ničím překryto!!!

RESTAURACE: po všechny dny bude k dispozici v centru závodu restaurace s  nápoji i pestrou nabídkou jídel. 

WC a UMYVADLA, SPRCHY: k dispozici v těsné blízkosti doběhu. 

ZDRAVOTNICKÁ SLUŽBA: K dispozici bude kompletně vybavená záchranná služba v centru závodu a také na trase.

PRAVIDLA: Vzhledem k tomu, že součástí celého víkendu je historicky I. Mistrovství ČR v OCR, tak jsm se rozhodli v rámci maximalizace fairplay, velmi striktně přepracovat a dodržovat pravidla závodu. Jejich součástí bude i bod penalizace za nesplnění překážek. Při sobotním i nedělním závodě budou překážky rozděleny na POVINNÉ (musíte je splnit) a za NEPOVINNÉ (při nesplnění následují pouze běžecké hendikepy, které mohou být různě dlouhé a mohou být i doplněny o nošení břemene). Noční závod bude mít nadále hendikepy v podobě dvaceti angličáků.) Je povinností každého závodníka se s pravidly detailně seznámit. Finální verze pravidel bude zveřejněna ve středu 3.5.2017 ve 20:00. 

POJIŠTĚNÍ:  Každý z Vás kdo se pojistil, je povinen si jej zkontrolovat a v případě nejasností nás obratem (nejpozději do úterý 2.5.2017 do 18 hod) kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Sjednání pojištění na místě již není možné. Seznamy pojištění naleznete zde: http://www.gladiatorrace.cz/novinky/item/40-neoficialni-startovni-listiny-gladiator-race.html

MERCHANDISE GLADIATOR RACE: Na místě registrace bude stánek s velkou nabídkou produktů Gladiator race (trička, s krátkým rukávem, trička s dlouhým rukávem, mikiny,  zdravé láhve, dětská trička, tubusy, funkční ručníky aj. Platba kartou nebude možná, v blízkosti centra závodu není ani bankomat.)

DĚTSKÉ ZÁVODY: Start dětských kategorií je v neděli 7.5.2017 9:30-10:30. Startovní interval je 15 vteřin. Trasa 1km a 8+ překážek. Vyhlášení výsledků: 11:30 hod. Na prezenci se musí dostavit zákonný zástupce dítěte, který podepíše odpovědnost za dítě. Oficiální startovka bude zveřejněna ve čtvrtek 4.5.2017 ve 14 hod. Konec dětské registrace je striktně v 9:00!!! Mapa dětského závodu bude zveřejněna na našem FB. Hendikep za nasplněnou překážku je u dětských závodů 10 x dřep.

PARK MIRACULUM: Účastníci závodu dostanou na pokladně slevu 30 Kč na vstupné pro jednu osobu po předložení startovního čísla. Prosíme, aby účastníci závodu, kteří chtějí uplatnit slevu, chodili na pokladnu č. 1.

Všechny další informace naleznete na našem webu www.gladiatorrace.cz .  Sledujte také náš FB profil, kde se dozvíte nejnovější aktuality.

V případě dotazů nás kontaktujte nejpozději do čtvrtka 4.5.2017 do 14:00 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Po tomto termínu budeme již plně soustředěni na finální přípravu akce a na dotazy nemůžeme odpovídat!!!

Všem odvážlivcům přejeme hodně štěstí a skvělý závod.

Roman Šinkovský

ředitel závodu

 

prijezd milovice kopie