KAR1497 M

pátek, 08 listopad 2019 20:58

ZÁKLADNÍ INFORMACE - BRNO

NEWSLETTER - ČTĚTE POZORNĚ!
 
Brněnská premiéra závodu GLADIATOR RACE je za dveřmi! V tomto emailu najdete všechny důležité informace k průběhu závodu, proto věnujte tomuto emailu zvýšenou pozornost. Brněnské výstaviště nás přivítá v rámci největšího sportovního veletrhu Life! O doprovodný program tak nebude nouze! Doporučujeme všem závodníkům přijet dříve, než jste zvyklí a projít si trasu! Naší snahou bude připravit pro vás přehlednou a dobře značenou trasu, na brněnském výstavišti ale bude ohromný počet návštěvníků festivalu, kteří nám sice pomohou udělat skvělou atmosféru, ale orientace v prostoru právě z důvodu velkého počtu lidí bude zhoršená.
Na http://bit.ly/ofic_startovky_BRNO naleznete oficiální startovní listiny pro závod.
 
HARMONOGRAM AKCE
7:30 - 9:15 Registrace a prezence na dětský závod KIDS GLADIATOR RACE
7:30 - 10:00 Registrace a prezence k dětské kategorii FAMILY
10:00 - 13:00 Registrace a prezence k hlavnímu závodu GLADIATOR RACE
9:45 - 11:15 Dětský závod KIDS GLADIATOR RACE
12:00 Rozprava k pravidlům a představení trati
12:15 Start závodu GLADIATOR RACE
12:45 Vyhlášení dětských závodů KIDS GLADIATOR RACE
13:00 Start kategorie FUN
15:30 Start posledního závodníka
16:30 Vyhlášení výsledků GLADIATOR RACE
 
 
VSTUPNÉ NA FESTIVAL LIFE!
 
Jako dárek v závodě GLADIATOR RACE / RUN Brno všichni závodníci získají vstup na nedělní část veletrhu Life! A doprovodný program, který zde můžete navštívit je opravdu bohatý. Pro děti v kategoriích D1/H1 a Family platí vstupenka na festival pro závodící dítě i pro jeden (nezávodící) dospělý doprovod. Všichni ostatní návštěvníci se musí prokázat platnou vstupenkou na festival, kterou zakoupíte online za zvýhodněnou cenu na https://etickets.bvv.cz/cs/objednavka/vstupenky, případně i na místě u pokladny v bráně G2. Pouze tato brána bude otevřena již od 7:00.
Pro vstup do areálu závodníkům a doprovodu je určena POUZE brána G2! Zde u vstupu dostanete pásku na ruku - dle seznamu přihlášených, která Vás opravňuje k pohybu na festivalu i závodu. Zároveň v této bráně bude možno přihlásit se do závodu na místě.
Atrakce pro děti:
PAVILON V
- tarzaní skok
- skoky do polštáře
- lanovka napříč pavilonem
- barmský most
- lezení na drytoolingová stěna
- kmenové lezení
- lezecká stěna
- boulderová stěna - v neděli pro veřejnost
- testovací dráha e-biků, kol a koloběžek
- bike kurzy pro děti
PAVILON Z - FAMILY HALL
Jak rodiče, tak i děti si mohou vyzkoušet tato jednotlivá sportoviště:
Arena Gladiator Race , Dětské dopravní hřiště, Gymnastika, Šerm, Parkour, Basketbal, Volejbal, Baseball, Fotbal, Rugby, Vzpírání, In-line, Cyklistika, Lední hokej, Mini bike, Moto GP, Stolní tenis, Badminton, Tenis, Házená, Veslování, Horolezecká stěna, Judo, Cirkus, Vodní pólo
Zbytek doprovodného programu nejdete zde:
https://www.bvv.cz/life/celkovy-program-life/
Pokud nechcete platit vstup do areálu a navíc si chcete odpracovat svůj start na GLADIATOR RACE, přihlaste se jako dobrovolník na https://gladiatorrace.cz/dobrovolnici.html
 
 
TRIUMPHALIS 2019
 
Mnoho z Vás má poslední možnost završit cestu za GR RUN TRIUMPHALIS. Svoje zasloužené medaile RUN TRIUMHALIS si můžete vyzvedávat na registraci v pavilonu H.
Neděle děti: 10:00-12:00
Neděle dospělí: 13:00-16:30
 
 
 
PO ZÁVODĚ V BRNĚ ZKONTROLUJTE SVŮJ RANKING!
 
Připravili jsme pro vás žebříček nejúspěšnějších závodníků ze všech závodů GLADIATOR RACE v roce 2019.
Přehledně uvidíte vlastní umístění ve všech závodech, kterých jste se účastnili a budete se moci porovnat s ostatními závodníky.
Dle tohoto žebříčku budeme také v budoucnu nasazovat na přední místa do startovní listiny.
Pro nejlepší v celoročním hodnocení připravujeme hodnotné ceny. Body získané v jednotlivých závodech si můžete také kontrolovat ve svém registračním profilu v sekci MOJE VÝSLEDKY.
Nejlepších 5. závodníků v kategorii MUŽI a v kategorii ŽENY oceníme při GALAVEČERU GLADIATOR RACE, který se uskuteční 10.1. 2020 v Josefově.
 
 
DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE
 
CENTRUM ZÁVODU se nachází na adrese Výstaviště Brno 405/1, 603 00 Brno-střed, pavilon H
 
Registrace - dostavte si na registraci minimálně hodinu a půl před Vaším startem. Na místě bude vyvěšena startovní listina dle časů. Prezentujte se u stolů dle počátečního písmene Vašeho příjmení.
Šatna: k dispozici bude šatna a úschovna v blízkosti registrace.
Úschovna: bude rozdělena na výdej a příjem. Vaše věci si vždy nechejte v batohu nebo sportovní tašce.
Občerstvení: v cíli - voda, ionťák, rozinky, sůl, ovoce, Corny tyčinky
WC v centru závodu
Na místě budou k dispozici sprchy v pavilonu "V"
MĚŘENÍ ČASU A STARTY: Náramkový čip si umístíte na pravé zápěstí. Doporučujeme kvůli ztrátě a poškození překrytí čipu rukávem, tejpem či potítkem. V případě ztráty nebo nevrácení čipu nebude závodník bohužel zařazen do výsledkovky.
ZMĚNY V REGISTRACÍCH: již pouze na místě s vytištěným emailem potvrzující zaplacenou registraci původního závodníka (administrativní poplatek 100,- Kč).
ZAPLACENÉ REGISTRACE: Pokud jste se přihlásili do závodu na poslední chvíli, je nutné uhradit startovné nejpozději do čtvrtka 7.11. 2019. Na prezenci si přineste doklad o zaplacení.
Merchandise GLADIATOR RACE: Pokud se chcete vybavit stylovým oblečením s GR motivy, mějte s sebou dostatečnou hotovost. V platební karty nepřijímáme.
KIDS GLADIATOR RACE
Start dětských kategorií je v neděli 10.11. 2019 v 9:45. Na prezenci se musí dostavit zákonný zástupce dítěte. Oficiální startovka bude zveřejněna ve čtvrtek 7.11.2019 do 14 hod. V prostoru startu buďte připraveni minimálně 20 minut před plánovaným startem Vašeho dítěte!!! Ve vymezeném prostoru startu je již přísný zákaz pohybu doprovodu dětí. Konec dětské registrace je striktně v neděli 10.11. 2019 v 9:15. Pro kategorii Family do 10:00. Mapa dětského závodu je zveřejněna na našem FB a webu ZDE: Vyhlašujeme tři nejlepší v každé kategorii.
Kategorie Family: je určena pro všechny děti, kteří si chtějí vyzkoušet trasu závodu (1+km/7+překážek) a věkově ještě nepatří do žádné dětské kategorie nebo pro rodiče s dětmi, kteří si chtějí Gladiator Race užít společně. Tato kategorie je nesoutěžní, bez měřeného času. Dítě bude na trasu vysláno společně s jedním rodičem/zákonným zástupcem, který za něj na trase zodpovídá. Trasa pro tuto kategorii bude identická jako u kategorie KIDS I., včetně zajištění bezpečnosti na překážkách a medaile pro dítě v cíli. Časový limit pro absolvování trasy závodu v této kategorii je 30 min. Kategorie Family startuje cca 5minut po odstartování posledního závodníka v kategorii KIDS I.
 
PRAVIDLA A PŘEKÁŽKY
https://gladiatorrace.cz/dalsi/prekazky
 
KOMPLETNÍ MAPY
 
Na našem webu naleznete mapu areálu a závodu a odkaz na doporučené parkování festivalem bvv. Parkování v rámci výstaviště je zpoplatněno.
DOPORUČENÉ PARKOVÁNÍ
1. Nechat auto kdekoliv na Kamenném vrchu a trolejbusem 26 nebo 25 jet přímo k výstavišti. Vystoupit přímo u lávky k pavilonu G2.
2. Parkovat se také dá i u Anthroposu, cestou na Kamenný vrch.