KAR1497 M

čtvrtek, 18 duben 2019 11:14

VÍKEND PODLE SPORTVISIO

Unikátní lanškrounské OCR hřiště, které bylo vybudováno za podpory místních nadšenců a města Lanškroun zažije 20.4. 2019 doslova křest ohněm. Využije ho totiž jako jednu z mnoha překážek legendární extrémní překážkový závod GLADIATOR RACE.  

Ten v kategorii dospělých hlásá už měsíc dopředu vyprodanou kapacitu. Do boje s překážkami se ale pustí i děti a zde jsou kategorie stále otevřeny k registraci. V dětských kategoriích se poběží dle věku 1km nebo 2km. Děti, které jsou narozeny dříve než v roce 2013 nebo ty, které si trať chtějí zkusit se svými rodiči se mohou hlásit do kategorie FAMILY. Každé dítě, které trať absolvuje získá krásnou gladiátorskou medaili.

V Lanškrouně se poběží takový závod vůbec poprvé a pro místní byla v závodě vytvořena i speciální kategorie “LANŠKROUŇÁCI”.

Organizátoři na okruhu cca 5km postaví více než 20 překážek, které jsou pro GLADIATOR RACE signifikantní. Závod je  zařazen do kategorie “RUN” tzn. kratší vzdálenost a lehčí obtížnost překážek je to tedy ideální příležitost, jak se s podobným během seznámit.

Celý závod začíná dětskými běhy, které odstartují v 10:00, hlavní závod dospělých pak vypukne ve 12:00.

Načerpat atmosféru GLADIATOR RACE může i široká veřejnost. Díky bohatému doprovodnému programu a atraktivním překážkám si na své přijdou i diváci, kteří by si chtěli zpříjemnit sobotní den výletem do míst lanškrounského Dlouhého rybníka. Veškeré informace k závodu naleznete na www.gladiatorrace.cz.

Ihned po závodě v Lanškrouně se pořadatelský tým SPORTVISIO přesouvá do Rychnova nad Kněžnou k Hotelu Studánka, od kterého bude v neděli 21.4. 2019 startovat 3.ročník závodu Jarní půlmaraton****. Jako každoročně se běžci mohou těšit na příjemné zázemí a krásnou trasu lesoparkem Včelný. Chybět nebudou ani dětské běhy i bohatý doprovodný program, kdy bude v předpremiéře představen vůz Škoda Scala. O další doprovodné aktivity se postará ZŠ a MŠ TRIVIUM z Dobřan.

  

hlavni partneri

  

CSOB Pojistovna script negativ 

Under Armour

rebel 01

corny new ALPA pozitiv kopie       Your Body logo WHITE