GLADIATOR RACE Holice 282 M

Dobrovolníci

Sedivy Photography FB 6921 kopie 

__________________________________________________

Naše vize je jednoduchá. Milujeme sport. Chceme vytvářet podmínky pro sportovní vyžití pro všechny a dostat tak do pohybu širokou veřejnost! Naše akce jsou pro všechny věkové kategorie! S námi můžete růst!
__________________________________________________

 

Na akcích SPORTVISIO se podílelo již přes 1000 dobrovolníků, bez kterých by se žádná akce nemohla uskutečnit a díky nimž zažívají závodníci neopakovatelnou rodinnou atmosféru! Dobrovolníci dávají ducha i svoji energii do každého závodu a za to jim patří obrovské DÍKY! Zkrátka… nejen, že běháme srdcem, ale my i srdcem organizujeme!!

Dobrovolníci jsou jednou z nejdůležitějších součástí závodů!

 

CHCI SE STÁT DOBROVOLNÍKEM  >>

 

Dobrovolník by měl být:

 • trestně bezúhonný

 • starší 15 let

 • komunikativní

 • nekonfliktní

 • neagresivní

 • týmový hráč

 • přátelský

 • samostatný

 • zodpovědný za svoji práci

 

Co za to budu mít?

 • pocit z dobře odvedené práce, pomoc potřebným (např. dětské závody, charitativní běh)
 • zkušenosti s opravdu velkými akcemi přímo ze zákulisí
 • dárky od partnerů (např. čepice, šátky, čelenky, trička apod.)
 • získané zkušenosti pro další kariéru, nabízíme „assesment“ a doporučení pro Vaše zaměstnavatele
 • možnost splnit si praxi (fotografování, sportovní management, …)
 • budu součást silného týmu sportovních nadšenců
 • ZDARMA účast na závodě, např. GLADIATOR RACE
 • občerstvení během akce
 • výhody slev u našich partnerů
 • získáš nové kontakty, navážeš přátelství

 

__________________________________________________


INFORMACE A PRAVIDLA PRO DOBROVOLNÍKY

Pokud máte zájem stát se dobrovolníkem, přihlašujte se ke konkrétnímu závodu  prostřednictvím přihlašovacího formuláře ZDE >>

Na každý závod je nutné samostatné přihlášení, které je vždy spuštěno cca 1měsíc před závodem. Vybíráte i pozici (pozice) kterou preferujete.

Odměnou za dobrovolnickou práci na Gladiator Race je startovné na závod zdarma a další benefity v podobě dárků, občerstvení atd.

Pravidla pro získání startovného zdarma:

Podmínkou je podíl na pomoci při závodě celý den včetně společné zahajovací schůzky organizátorů a závěrečného úklidu.

Pokud chcete:

 1. závodit v pátek, pomáháte v sobotu nebo v neděli
 2. závodit v sobotu, pomáháte celou neděli včetně kompletního úklidu
 3. závodit v sobotu, v případě, že není nedělní závod (Winter GR, Taxis GR Pardubice) pomáháte při pátečním nočním závodě a v sobotu před nebo po závodě, plus závěrečný úklid
 4. závodit v neděli, pomáháte celou sobotu včetně přípravy na nedělní závod (např. oprava trati, příprava na dětský závod nebo příprava tašek pro závodníky na neděli)
 5. Pro jednodenní závod typu RUN (např. v Hradci Králové) platí výjimka, pomáháte v den závodu od rána s přípravou a závěrečným úklidem po závodě.
 6. Pokud jste součástí MIXU nebo TYMU a ostatní členové nejsou mezi dobrovolníky, tak získáváte zdarma Váš podíl na startovném.

Den závodu v rámci závodního víkendu vybíráte v přihlašovacím formuláři.

Můžete být jako dobrovolník na jednom závodu a startovné čerpat až na některém z následujících závodů. A to tak, že po akci na které jste pomáhali, napíšete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. za který den (konkrétní datum) budete čerpat startovné zdarma a na který závod (konkrétní datum). Pokud na tomto následujícím závodu nebudete pomáhat, tak se přihlásíte přes registrační formulář pro závodníky a bude Vám startovné potvrzeno jako uhrazené.

Je také možné, aby start zdarma na závod „odpracoval“ i někdo jiný. (př. tatínek pomáhá, syn závodí nebo naopak) toto však musíme přesně evidovat, tzn. musíme tuto informaci dostat – kdo za koho.

Účast v závodě: Ti co závodíte a pomáháte v rámci jednoho závodního víkendu, tak přihlašování do závodu proběhne až na místě vyplněním formulářů, a zároveň obdržíte i startovní čip. Buďte důslední při vyplňování, nečitelné pak nelze párovat pro zařazení do TRIUMPHALIS.

Každý závodník (i dítě) musí mít vlastní účet na portále http://reg-sportvisio.cz (bez přihlášení do tohoto závodu – to proběhne až na místě) - Důležité(hlavně pro TRIUMPHALIS a pro spárování výsledků)

Neregistrujte se pro start do závodu přes systém pro závodníky. (Pokud jste tak udělali již dříve, než jste se rozhodli registrovat mezi dobrovolníky, tak je NUTNÉ, aby jste nás tom informovali, jelikož tím máte přidělený startovní čas, který je potřeba upravit na začátek nebo konec startovního pole)

POZOR: závodníci musí včetně dobrovolníků odevzdat vyplněný, podepsaný REVERZ – předáte při registraci dobrovolníků na místě. (tzn. přineste s sebou!!), ke stažení  ZDE >>

Pojištění: Pozor nejste pojištěni, tzn. musíte případně řešit sami! Na místě již nelze pojistit.

Občerstvení pro dobrovolníky: pokud nespecifikujeme jinak, tak při třídenním závodě bude pro dobrovolníky v pátek – teplá večeře pro Ty co pomáhají i v pátek, lístek budete mít ve visačce;  sobota, neděle - samoobslužná snídaně, jen pro ty co nocují, na den bageta, ovoce, tyčinka, pití, večer teplé jídlo – lístek vyzvednete po ukončení denního programu.

Prezence: vždy obdržíte visačku s mapou, harmonogramem, kontakty a lístek na večeři, vestu nebo bundu pro organizátory. Vše vrátíte po ukončení závodu.

Nocleh: na každém závodě zajišťujeme prostor pro nocování, vždy je potřeba karimatka a spacák, případně na vybraných závodech i stany nebo poskytneme velký party stan.

Velmi důležité je, aby jste se dostavili na společné schůzky organizátorů, VČAS dle harmonogramu, který vám bude zaslán před akcí emailem. kde dostanete informaci o svých pozicích a pokyny a následně vám garanti sekcí tratě a garanti ostatních pozic ukážou a vysvětlí vše potřebné!

MERCHANDISE GLADIATOR RACE: Na místě registrace bude stánek s velkou nabídkou NOVÝCH produktů GLADIATOR RACE (trička, mikiny, čepice, čelenky, sportovní tašky, ponožky a mnohé další). Platba kartou nebude možná, v blízkosti centra závodu není ani bankomat.  Sběratelé ocení zbrusu nové turistické vizitky vydané jen u příležitosti daného závodu.

Dobrovolníci mají slevu na nákup 15-20 % – je nutné vyžádat u registrace dobrovolníků potvrzení, které předáte při nákupu

Důležité: v případě že se přihlásíte mezi dobrovolníky a z nějakých důvodů nemůžete na akci dorazit, prosíme, aby jste co nejdříve poslali tuto informaci buď SMS na tel: 725 970 005 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V případě nejasností se ptejte taktéž na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

__________________________________________________ 

 

Akce Sportvisio v roce 2019, kterých se můžeš zúčastnit jako DOBROVOLNÍK:

 

Winter GR 8. - 9. 2. Drsný závod v prostředí zimní pevnosti Josefov. přihlaš se ZDE >>
Křížová desítka 30. 3. Běh na 10 km/ 5 km + dětské závody (Lesní hřbitov, Hradec Králové) přihlaš se ZDE >>
GR / Run Hradec Králové 31. 3. Závod typu RUN (lehčí obtížnost překážek a kratší vzdálenost) přihlaš se ZDE >>
GR / Run Lanškroun 20. 4. Závod typu RUN (lehčí obtížnost překážek a kratší vzdálenost) přihlaš se ZDE >>
Jarní půlmaraton 21. 4. Hotel Studánka, poblíž Rychnova na Kněžnou přihlaš se ZDE >>
GR Milovice 3. - 5. 5. Drsný závod ve vojenském prostředí Tankodromu Milovice zaručuje neopakovatelný zážitek. přihlaš se ZDE >>
GR Challenge 17. - 18. 5. Unikátní sprint na 100m přes sedm náročných překážek. přihlaš se ZDE >>
Hradecký koloběh 25. 5. Závod pro smíšené dvojice (Biřička – Hradec Králové) přihlaš se ZDE >>
GR Šiklův Mlýn 31. 5. - 2. 6.  GLADIATOR RACE na divokém západě! přihlaš se ZDE >>
GR Holice 14. - 16. 6. Opravdu drsný závod plný bahna, vody a ohně přihlaš se ZDE >>
GR / Run Pardubice 11. 8. Závod typu RUN (lehčí obtížnost překážek a kratší vzdálenost) zasazený do klidové zóny malebného města Pardubice přihlaš se ZDE >>
GR Josefov 30. 8. - 1. 9. Drsný závod v prostředí pevnosti Josefov, tajemné chodbičky, zajímavý terén, prudké výběhy i sběhy. přihlaš se ZDE >>
GR Run Český Ráj / Půlmaraton Český ráj 14. - 15. 9. GR RUN tentokrát v malebné krajině Českého ráje / Půlmaraton v srdci Českého ráje přihlaš se ZDE >>
Hradecký půlmaraton a maraton 6. 10. Běžecká masová akce v centru Hradce Králové - až 2500 běžců! přihlaš se ZDE >>
GR Praha 18. - 20. 10 Rozhodně nečekej městský běh!Bude bahno, voda... přihlaš se ZDE >>
Taxis GR 29. 11. - 1. 12. Trasa kopírující Velkou pardubickou včetně fenomenálního TAXISU přihlaš se ZDE >>Získej nenahraditelné zkušenosti, které Ti pomohou v další kariéře, ale i normálním životě. Nechej se vtáhnout mezi sportovní fanatiky a staň se jedním z nás. Staň se členem SPORTVISIO TÝMU.

Přidej se k nám, vezmi s sebou kamarády a staňte se společně součástí akcí Sportvisio.

Těšíme se na Vás!

Více infomací:  Mgr. Jana Mílová: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.(+420) 725 970 005

 

  

generalni partner

 

 

hlavni partneri

 

 

inov 8 01 kopie rebel 01 corny new ALPA pozitiv kopie ceska pojistovna 01 craft logo