rekli o nas GR

ŘEKLI O ZÁVODĚ


Jako vždy jsem si to užil a trať byla hezky připravená. Hodně lidí říkalo, že na "Run" ta sjezdovka byla náročná :-))) ale za mě to bylo fajn. Běžel jsem s kamarádkou co chtěla aby jsem jsem ji do cíle dotáhl v co nejlepším čase.... (ale ona se zlomila sama.... tak moc chtěla až ji to zlomilo....) 
Prostředí závodu bylo moc pěkné, počasí a atmosféra byla úplně bájo. Sil bylo dostatek tak jsem si po cestě (sjezdovce) zpíval "Až nás půjdou miliony, přes spáleniště :-)))))) nooo hodně lidí mě tam v ten okamžik nemělo moc rádo bo si hrábli do kopcee :-)
Překážky pěkné a náročné! Dvě složité ručkování hned ze startu?! hmmm dobrý ale náročný tah. Já to dal.
Tak že k závodu - za mě moc moc pěkné příjemné - zkrátka super :-)) (a Třebováků se tam sešlo vážně hodně)

S přáním hezkého dne Radim. 

 

Prostředí v HK mě mile překvapilo, Bylo to příjemné... Líbilo se mi prostředí okolo řeky a to jak byly překážky uspořádané. Ta voda byla úplně super bo mě to probralo a osvěžilo :-) Líbilo se mi honění "kuličky" v labyrintu (shybuj cz) :-)) Před závodem jsem si prolezl manual překážek. Moc dobrá věc. Pokud by jste k tomu ještě dali krátká videa (k těm složitějším překážkám) bylo by to úplně super. Byl to pro mě krásný ale náročný víkend. Děkuji Vám za něj. (text byl zkrácen)
Bájo den plný pohody a úsměvů přeje Radim :-)

 

Gladiator Race doporučuji všem, kteří si chtějí vyzkoušet OCR závod. Všichni zvládnou doběhnout do cíle a mít na krku medaily. Atmosféra je úžasná tak pojď si to vyzkoušet Petr Salaj

Super atmosféra a hlavně spousta příjemných lidí okolo. Jen tak dál!
Tomáš Rozsypal 

 

Gladiator Race je skvělý způsob jak strávit víkend. Obzvlášť, pokud je venku sychravo a zima. Čuchnete si přírody (a načichne Vám jí i prádlo, tu vůni bahna už nikdy nedostanete pryč, lepší než nějaká aviváž). Okusíte prameny z vod z krásných měst naší vlasti. Sice vám při tom zmrznou půlky, ale lepší než nic a v letních měsících je to osvěžující změna, koupat se v oblečení. Pokud si chcete změřit sílu vašeho vztahu a zjistit, jestli Vás opravdu partner miluje, vemte ho sebou! Teprve pod ostatným drátem je to to pravé intimčo jaké jste ještě nezažili. A pokud vás bolí něco na vašem těle, bězte na gladiator race. Po něm vás bude bolet všechno a na vaši předchozí bolest zaručeně zapomenete. Že neběháte a nemáte sílu? To je jen výmluva. Na běh vám stejně nezbyde dech a dolu z kopce se většinou jede po zadku. 

Pokud se tedy rozmýšlíte, jestli na víkend na welness nebo na gladiatora, myslím že je to jasná volba! 
#brutalniprincezny doporučují závod Gladiator Race na 100%

Štěpánka Brabcová