GLADIATOR RACE Holice 282 M

PRAVIDLA REGISTRACE

 

 1. Registrovat se můžete online přes aktivní formulář (vždy bude na konkrétní závod i den speciální odkaz). Druhá možnost registrování je na místě v pátek před nočním závodem nebo v den hlavního závodu, v případě, že nebude závod již vyprodán.

 2. Startovné se z administrativních a organizačních důvodů nevrací.

 3. Každý registrovaný závodník je povinen uhradit startovné do 7 dnů od registrace. V případě, že startovné není včas uhrazeno, registrace je automaticky vymazána. V tomto případě je nutno se do závodu registrovat znovu a kontaktovat nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 4. Závod proběhne za každého počasí.

 5. Přihlášením do závodu souhlasí každý účastník s faktem, že pořadatel nenese žádnou právní odpovědnost za zranění, případnou smrt nebo poškození materiálu vzniklého v průběhu této akce. Závodník potvrzuje, že se akce účastní dobrovolně a na vlastní zodpovědnost. Plné znění naleznete ZDE >>

 6. GR Triumphalis - Prosíme závodníky, aby si pamatovali své přihlašovací údaje a vždy se přihlašovali do registračního systému pod stejným účtem. Pokud zapomenete své přihlašovací údaje, použijte funkci „Zapomenuté heslo“. Jestliže ani při použití funkce „Zapomenuté heslo“ se Vám nepodaří přihlásit do Vašeho účtu, kontaktujte náš registrační systém na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud se nepřihlásíte do všech závodů ze stejného účtu, nebude možné Vám generovat slevy GR Triumphalis na další rok a nebudete ani zařazeni do celé série GR Triumphalis.

 7. Registrace do závodů -  Každý závodník (i dítě) musí mít vlastní účet na portále http://sportvisio.sport-base.cz - tj. rozdílné přihlašovací údaje (přihlašovací jméno a heslo), email může být pro více závodníků stejný. Teprve po vytvoření uživatelského účtu na portále http://sportvisio.sport-base.cz,si vpravo nahoře vyberete závoda přihlásíte se do něj.

 8. Registrace více závodníků - Při přihlašování více závodníků je potřeba se po ukončení registrace do závodu odhlásit, nebo kliknout na tlačítko "PŘIHLÁSIT DALŠÍHO ZÁVODNÍKA". Berte však v potaz, že veškeré informace určené závodníkům budou odesílány na uvedený email při vytváření účtu, prosíme tedy o jejich přeposlání. Je nutné informovat Vámi přihlášené závodníky, že jim byl vytvořen uživatelský účet na portále http://sportvisio.sport-base.cz. Pokud by se hlásili do dalších závodů, musí tyto Vámi vytvořené přihlašovací údaje.

 9. Problém s registrací - Pokud má závodník již vytvořen účet na portále http://sportvisio.sport-base.cz, musí se přihlásit v horní části obrazovky nad modrým pruhem a nevyplňovat svoje přihlašovací údaje do registračního formuláře.
  Pokud zapomenete své přihlašovací údaje, použijte funkci „Zapomenuté heslo“. Jestliže ani při použití funkce „Zapomenuté heslo“ se Vám nepodaří přihlásit do Vašeho účtu, prosím, kontaktujte náš registrační systém na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 10. Výměna závodníků – přepis startovného v rámci jedné kategorie - ONLINE REGISTRACE. Po přihlášení do svého účtu vyberte v levém menu “Moje závody“, zde si vyberte závod, ze kterého se chcete odhlásit, klikněte na „zrušit registraci“, zde Vám bude vygenerován kód. Tento kód je Vám automaticky odeslán na Váš e-mail, kód předejte svému náhradníkovi.
  POZOR: Kód lze použít pouze pro stejný závod, ve stejný den a stejnou kategorii (jednotlivec pouze v jednotlivcích - muž může předat ženě a obráceně, mix pouze v mixech, tým pouze v týmech), ze kterého jste se odhlásili. Vygenerovaný kód neplatí pro jinou kategorii, než byl původní závodník přihlášen. Po vygenerování tohoto kódu, bude původní závodník automaticky vymazán ze startovní listiny. V případě, že součástí zrušené registrace jsou volitelné položky (pojištění, oblečení apod.), kontaktujte nás nejpozději do 7 dnů od konání akce na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  Nový závodník se přihlásí do závodu a použije vygenerovaný kód pro 100% slevu na startovném. V případě zájmu o další volitelné položky (např. pojištění, oblečení apod.) si je uhradí navíc dle vygenerované částky. Výměna závodníků tímto způsobem přes on-line registraci bude možná pouze do poslední neděle (do 20:00) před závodem, následně pouze na místě za administrativní poplatek 100,- Kč.
  Výměna závodníků na daný závod je možná z technických důvodů pouze jednou.
  Nový závodník bude do závodu přihlášen dle data jeho nové registrace, nikoli dle data původní registrace již zrušeného závodníka.
  POZOR: V případě výměny běžců zaniká možnost převodu pojistného. Náhradník tedy nebude úrazově pojištěn! Pokud má náhradník o pojištění zájem, musí si jej objednat do poslední neděle (do 20:00) před závodem. Na místě již nebude možné pojištění objednat.

 11. Výměna závodníků – přepis startovného v rámci jedné kategorie - NA MÍSTĚ: V případě, že místo Vás poběží náhradník a tuto změnu budete hlásit na místě, musí se Váš náhradník prokázat vytištěným registračním emailem s Vaším vygenerovaným variabilním symbolem.

 12. Změna kategorií: V případě, že chcete změnit v rámci jedné akce kategorii (např. místo jednotlivců mix,  apod.), kontaktujte nás na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Změnu lze nahlásit nejpozději do poslední neděle (do 20:00) před závodem, následně pouze na místě za administrativní poplatek 100,- Kč.

 13. Změna osobních údajů a doplňujících údajů k závodu - není možné měnit jméno, příjmení, datum narození, ostatní položky lze měnit (email, adresa, telefon, název týmu, společný start). Tyto údaje lze měnit v levém menu „Moje údaje“ Jméno spoluběžce a jeho údajů - Po přihlášení do svého účtu vyberte v levém menu “Moje závody“ zde si vyberte závod, ve kterém chcete změny provést a uložte. Tyto změny lze provádět on-line pouze do poslední neděle (do 20:00) před závodem, po tomto termínu možné pouze na místě.

 14. Společný start: Pokud chce startovat více běžců za sebou, je nezbytné, aby se:
  A: všichni závodníci registrovali v jeden den
  B: v přihlašovacím formuláři zapsali jména do kolonky: „Chci startovat společně s:“
  C: všichni závodníci zapsali i stejný název týmu. V opačném případě nemůžeme garantovat startovní čísla ihned po sobě. Pokud se chcete dohlásit dodatečně k týmu, který je již registrován, kontaktujte nás prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zrušíme Vaše registrace, nově se všichni registrujete znovu a platby převedeme. O původní umístění ve startovní listině ale přijdete.

 15. Úrazové pojištění – na závody Gladiator race Vám Česká pojišťovna nabízí možnost jednodenního úrazového pojištění, dospělí za 43,-Kč a děti za 5,-Kč. Pojištění si objednejte v přihlašovacím formuláři ke konkrétnímu závodu a v případě zájmu o pojištění spoluběžce (u smíšených dvojic a týmů) vyplňte i kompletní kontaktní údaje i za něj (ni).
  POZOR: Možnost objednání pojištění končí vždy poslední neděli (do 20:00) před závodem a sjednání pojištění na místě již není možné. Detaily pojistné smlouvy najdete ZDE >>
  V případě úrazu kontaktujte email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo mobil: 725 767 290

 16. Speciální kategorie:
  KIDS GLADIATOR RACE: Zákonný zástupce musí podepsat při registraci prohlášení o odpovědnosti za dané dítě.
  REGISTRACE DVOJIC: do systému se registruje pouze jeden z dvojice, druhého dopíšete do formuláře jako druhého běžce. Ve startovce se sice objeví jen jedno jméno, ale evidujeme obě jména, která se také objeví ve výsledcích. Dvojice musí být ve složení Muž + Žena.
  REGISTRACE TÝMŮ: Nově samostatná kategorie - čtyřčlenné týmy startují najednou (mohou být i smíšené). Tým absolvuje celý závod pohromadě a musí doběhnout společně, jinak nebude jeho čas započítán. Registrujte se online do kategorie T  - Týmy (čtyřčlenné).
  SKUPINOVÉ SLEVY 8+1: Při registraci 9 jednotlivců nebo 9 dvojic je jedno startovné ZDARMA. Registrujte se ve stejný den a se stejným názvem týmu a následně nás kontaktujte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  POZOR: Nelze zaplatit více registrací na jeden variabilní symbol! Slevy se vzájemně nesčítají! 

  

Jakékoli dotazy ohledně registrace na Gladiator race Vám ráda zodpoví Olga Šinkovská na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Problémy s Vaším účtem na www.sport-base.cz Vám pomůže vyřešit Světlana Kociánová na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

            Díky a těšíme se na Vás na startu!

  

generalni partner

 

 

hlavni partneri

 

 

inov 8 01 kopie rebel 01 olfincar 01
ceska pojistovna 01
 
craft logo Logo ELEVEN hlavni